درباره کافه اپل

مجموعه کافه اپل از اوایل سال 1395 فعالیت خود را با هدف ایجاد وبسایت و فروشگاهی متفاوت در ارائه محصولات و خدمات اپل به صورت حرفه‌ای آغاز کرده و در این مدت با استفاده درست از رهنمودها و تجربه‌های سازنده توانست علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همیشه در ارائه محصولات و هر نوع خدمات پس از فروشی اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری، خدمات سخت‌افزاری و… متمایز عمل کند و این تنها به یک دلیل است که آن هم ساخت لبخندی از رضایت بر روی لبان شماست تحقق یافته است.

تعمیرگاه مجاز تلفن همراه کافه اپل با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت مشتری و احترام به حقوق مشتری به فعالیت می پردازد . از این رو این مرکز به تدوین و تهیه ی قوانین و مقررات تعمیرات ، همت گماشته است .

این مرکز با راهکارهای نوین علمی و بهرگیری از تجهیزات به روز به رفع ایراد دستگاه کاربران مبادرت می ورزد . کادرفنی این مرکز پس از پشت سرگذاشتن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند . این افراد با شرکت در دوره های آموزشی معتبر زیرنظر اساتید بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . از این رو این تیم فنی قادر به ترمیم و بازیابی دستگاه هایی هستند که سایر مراکز از رفع ایراد آن عاجزند
فروشگاه کافه اپل با اعتماد و اعتقاد به حقوق مشتری در عرصه خدمات پیش گام هست.

صاحب امتیاز: فروشگاه کافه اپل – برادران یوسفی